Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Pawel Augustyn Kraków - 1 -
2 Piotr Bałut Markowizna - 1 PROSWIM
3 TADEUSZ BAZAN Sokołów Małopolski - 1 GB NA ZDROWIE
4 Klaudia Bazan Sokołów Małopolski - 1 GB Na Zdrowie
5 Szczepan Bielecki Medynia Głogowska - 1 Wróbelki
6 Marcin Chlipała Szczawa - 1 -
7 Paweł Czekirda Leżajsk - 1 Pawcius Team
8 Dominik Dec Sokołów Małopolski - 1 PROSWIM
9 Dariusz Delekta Łowisko - 1 -
10 PRZEMYSŁAW FORJASZ Rzeszów - 1 -
11 Paweł Gołaś Rzeszów - 1 -
12 Agnieszka Gustaw Lublin - 1 PZU SPORT TEAM
13 Marek Kamiński Poznań - 1 -
14 Julia Kapitsa RANIŻÓW - 1 -
15 Aleksey Kapitsa RANIŻÓW - 1 -
16 Michał Kiełboń Przeworsk - 1 PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA
17 Paweł Kimak Podzamcze - 1 PZU Sport Team
18 Łukasz Kłeczek Rzeszów - 1 -
19 Bogdan Kmiotek Leczna - 1 -
20 Janusz Kotula Sokołów Małopolski - 1 -
21 Marcin Kowalik Rzeszów - 1 PGE RUN Obrót
22 Mateusz Krasowski Leżajsk - 1 PROSWIM
23 Krzysztof Książek Dębica - 1 Dębicki Klub Kolarski Gryf
24 Bartosz Kucaba Kraczkowa - 1 KUŹNIA TRIATHLONU
25 Paweł Lewandowski Rzeszów - 1 -
26 Tomasz Mach Lublin - 1 Szymanowski Triathlon Team
27 Joanna Majewska Rzeszów - 1 PGE RUN Obrót
28 Krzysztof Marcinek Lublin - 1 PZU SPORT TEAM
29 Dariusz Matuła Sokołów Małopolski - 1 -
30 ANDRZEJ Miłek Zgłobień - 1 SST Lubcza
31 Jan Miłek Zgłobień - 1 SST Lubcza
32 Grzegorz NIeborak Modliborzyce - 1 GUKS Modliborzyce
33 Krzysztof Osiniak Sokołów Młp. - 1 GB Na Zdrowie
34 Szymon Owsiański Sokołòw MŁp - 1 -
35 Dawid Ożóg Nienadówka - 1 ProSwim
36 Katarzyna Partyka Sokołów Małopolski - 1 -
37 Sebastian Partyka Sokołów Małopolski - 1 DzikiTim
38 Paweł Pasierb Sokołów Małopolski - 1 -
39 Wojciech Piekorz Rzeszów - 1 -
40 Brygida Piersiak Wólka Niedźwiedzka - 1 KLKS Azalia Brzóza Królewska
41 Krzysztof Przybyłowski Mysłowice - 1 -
42 Adrian Rauza Leżajsk - 1 ChrobryActive Leżajsk
43 MATEUSZ ROGOWSKI Rzeszów - 1 NSB Sport Team Rzeszów
44 Dominik Samojedny RANIŻÓW - 1 -
45 Jacek Sieroń Sandomierz - 1 Tsa /Mosir Sandomierz
46 Grzegorz Sobusiak Rzeszów - 1 -
47 Adam SOKÓŁ Rzeszów - 1 PersonalTriathlon.pl
48 Krzysztof Stasiak Głogów Małopolski - 1 STT
49 Paulina Stopyra Lublin - 1 TRIATHLON LUBLIN TEAM
50 Kamil Stopyra Sokołów Małopolski - 1 -
51 Piotr Szpunar Łańcut - 1 -
52 Karolina Szpunar krzczonów - 1 -
53 Wacław Tomasiak Sokołów Małopolski - 1 GB Na Zdrowie
54 Damian Trojnar Łańcut - 1 Ks Janusze
55 Piotr Warzocha Sokołów Młp - 1 RAK Rzeszów
56 Krzysztof Wojciechowski Leżajsk - 1 -
57 Dorota Woźniak Rzeszów - 1 -
58 Piotr Wrotny Rzeszów - 1 eiselaZ
59 Paweł Wrzos Sokołów Małopolski - 1 DzikiTim
60 Natalia Wrzos Sokołów Małopolski - 1 DzikiTim
61 Bartłomiej Żmuda Racławówka - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Mirmił Bielecki Lublin - - Szymanowski Triathlon Team
2 Wojciech Blazowski tyczyn - - Dentalcafe
3 Lukasz Bojda Boguchwała - - Zapiekanka
4 Tomek Branicki Dominów - - Brodex Party Professional
5 Agnieszka Brożek Krakow - - -
6 Jan Delekta Łowisko - - Dj
7 Bohdan Fedak Zagórz - - Klub Pod Wisienką
8 Piotr GIERULA Rzeszów - - -
9 Łukasz Głowacki Turka - - Brodex Party Professional
10 Michał Irzeński Rzeszów - - SwimTri Rzeszów
11 Sebastian Klaczkowski Rzeszów - - Giorre Sport Team
12 Kamil Kornaga Rudna Wielka - - KS Rudnianka Rudna Wielka
13 Leszek Kosak Sokołów Małopolski - - -
14 Marcin Kosterkiewicz Przemyśl - - Drużyna A
15 Andrzej Krzesiński Kielce - - -
16 Rafal Kuczynski Rzeszow - - -
17 Grzegorz Kufel Lublin - - Stay Insane
18 Marika Kuna Wola Zgłobieńska - - AZS Politechnika Rzeszowska
19 Barbara Łuczak-Pokój Sarzyna - - NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
20 Martyna Łuszcz Bukowsko - - -
21 Czesław Łuszcz Bukowsko - - -
22 Katarzyna Łuszcz Bukowsko - - -
23 Monika Majka Sokołów Małopolski - - -
24 Piotr Matuła Sokołów Małopolski - - -
25 FIILIP MUSZ Krynica-Zdrój - - X-FREE
26 Tomasz Oleksak Nisko - - -
27 Adrian Oleśniewicz Uście Gorlickie - - X-FREE
28 Sebastian Piątek Rzeszów - - -
29 Tomasz Pikuła Stalowa Wola - - -
30 Katarzyna Rembisz Górno - - -
31 Piotr Rogacz Sosnowiec - - HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
32 Adam Rogala Stalowa Wola - - -
33 PIOTREK SKORUPKA Rzeszów - - UNBROKEN
34 Andrzej Słobodzian Sokołów Młp. - - GB Na Zdrowie
35 Dariusz Sromek Pyrzowice - - -
36 Dominika Szal Sandomierz - - Mżawka Rzeczyca
37 Jacek Szczurek Dukla - - Mtb Mosir Dukla
38 Monika Szorek Bierun - - -
39 Maciej Ściga Morawica - - -
40 Andrzej Tabaka Sokołów Młp. - - DzikiTim
41 Waldemar Tłuczek Leżajsk - - ChrobryActive
42 Marcin VIRUS tyczyn - - -
43 Tomasz Wegrzyn Krepiec - - -
44 GRZEGORZ Widz Godziszów - - BIKE KLUB LJA
45 Waldemar Wróbel 41 - - Wróbelki
46 Tomasz Wyka Kamień - - PROSWIM
47 Wilhelm Zając Rzeszów - - -
48 Tomasz Zając Bardo - - KUSY BARDO
49 Pawel Zawada Nowa Sarzyna - - -
50 Robert Zgryżniak Jarosław - - -
51 Mateusz Zięba Świlcza - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 18
Mężczyźni 94
Wszyscy 112