Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Gmina Czastary
1 KINGA GIERAK Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE
2 ANTONI DĄDELA Krzepice M40 - KB Florian Zajączki Drugie NIE
3 Aneta Pabiniak Złoczew K40 1 Złoczew TEAM NIE
4 Yuriy Blahodir Winnica - 1 Klub sportowy Fabryka biegania Ostrów Wlkp. NIE
5 Dominik Wylęga Łęka Mroczeńska - - KS GEPARD KĘPNO NIE
6 Ewa Musielak Syców M40 1 Syców NIE
7 Marek Foksa Ostrzeszów M40 - Borki Morawa NIE
8 Jakub Kabata Jaworzno Bankowe - 1 Falstart Rudniki NIE
9 Danuta Piskorowska Wrocław - 1 TEAM-LUKS Zórawina-Wrocław NIE
10 Jan Cieśla Rudniki M40 1 Falstart Rudniki NIE
11 STANISŁAW MAŁEK Praszka M40 1 NEAPCO PRASZKA NIE
12 Robert Bieda CZASTARY M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
13 Jan Sobera Twardogóra - 1 - NIE
14 Łukasz Bartela Wieruszów - 1 WieRUNszów NIE
15 MARCIN POCHROŃ wieluń - 1 WieRUNszów NIE
16 Andrzej Wieloch Parzymiechy M40 1 Zryw Parzymiechy NIE
17 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice M40 1 WIELUŃ BIEGA NIE
18 Karolina Magott wieluń - 1 - NIE
19 Marek Dudka Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
20 Dariusz Magott wieluń - 1 - NIE
21 Szymon Obalka Sieradz M40 1 PZLAM Torun NIE
22 Roman Marciniak wieluń M40 1 - NIE
23 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - 1 - NIE
24 Arkadiusz Falkowski wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
25 Jolanta Jakubowska wieluń K40 - Wieluń Biega NIE
26 BARBARA FRYSIAK wieluń K40 - Frysiaki NIE
27 JAROSŁAW WŁODARCZYK Okalew M40 1 WIELUŃ BIEGA NIE
28 Andrzej Raducki Widoradz M40 1 Wieluń Biega NIE
29 Mariusz Gąszczak Kepno M40 - KS LENIWIEC NIE
30 Monika Jungowska Czarnożyły - 1 Wieluń Biega NIE
31 Paweł Wójcik wieluń - - Wieluń Biega NIE
32 Dominik Sas Starokrzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE
33 Arek Gęsiak WIELUN - 1 WIELUŃ BIEGA NIE
34 Michał Bieda CZASTARY - 1 GKS Czastary TAK
35 Dariusz Wereszczyński Warszawa M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar NIE
36 Andrzej Pabiniak Złoczew M40 1 Złoczew TEAM NIE
37 Zdzisław Łytkowski CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
38 Jagoda Bieda CZASTARY - 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
39 Magdalena Bieda CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
40 Żaneta Powolna Mirków - 1 - NIE
41 MARLENA CYBULSKA CZASTARY K40 1 - TAK
42 Bartosz Płonka Opole - 1 - NIE
43 Maciej Lewiński CZASTARY M40 1 GKS Czastary TAK
44 Damian Pabianiak Osjaków - - Wieluń Biega NIE
45 Krystyna Łytkowska CZASTARY K40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
46 Marcin Grela wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
47 Florentyna Emessaouden Katowice K40 1 A-MI-GO NIE
48 Krzysztof Nowak Warszawa M40 1 - NIE
49 Ewa Honcel Józefów - 1 Biegnę z mężem TAK
50 Bartosz Rybiałek CZASTARY - 1 GKS CZASTARY TAK
51 Małgorzata Karbowska Złoczew K40 1 Złoczew TEAM NIE
52 Kordian Pilarski wieluń - 1 Wieluń BIEGA NIE
53 Sławomir Sobiński Goszcz M40 1 - NIE
54 Piotr Malecha Opole - 1 - NIE
55 Maciej Świątek Kępno - - KS Gepard Kępno NIE
56 Marcin Kapuściński Warszawa - - PKO BP NIE
57 Małgorzata Fortuna Bąków - - kluczborska grupa biegowa NIE
58 Marcin Janus wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
59 Edyta Młynarczyk Rudniki - - - NIE
60 Jacek Grzana Parcice M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
61 Sebastian Olejnik wieluń - 1 - NIE
62 DAMIAN ŁYKO Ostrówek - 1 WIELUŃ BIEGA NIE
63 Izabela Keller Ostrówek - - Wieluń Biega NIE
64 Paweł Udała Opatów M40 1 --- NIE
65 Andrzej Łytkowski CZASTARY M40 1 Towarzystwo Przyjaciół Czastar TAK
66 Sylwester Pochroń Wrocław - 1 TPCZ NIE
67 Weronika Kuźnik Ostrówek - 1 - NIE
68 Łukasz Dawid Kępno - 1 RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
69 Kazimierz Kosmenda wieluń M40 1 WIELUŃ BIEGA NIE
70 Grażyna Sujka wieluń K40 1 Wieluń Biega NIE
71 Przemysław Skałecki Kępno - 1 RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
72 Marcin Ferdynus Opatów - - Szybkie Żółwie Opatów NIE
73 ANETA ŻŁOBIŃSKA Słupia K40 1 - NIE
74 Aleksandra Zając Łęka Opatowska - 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
75 Anna Stempin Piaski - - - NIE
76 Weronika Dolata Kępno - 1 RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
77 Jagoda Gania Kępno - 1 - NIE
78 Aleksander Gania Kępno M40 1 - NIE
79 Anna Gania Kepno - 1 - NIE
80 Dawid Pryszmont Opatów - 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
81 Rafał Pryszmont Opatów M40 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
82 Tomasz Keller Ostrówek M40 - Wieluń Biega NIE
83 Urszula Perdek Kąty Walichnowskie - 1 - TAK
84 Anna Gagatek-Woźniak WIELUN K40 1 Wielun biega NIE
85 Przemysław Płuska Wieruszów - 1 - NIE
86 Michał Czarski Katowice M40 1 A-MI-GO NIE
87 Michał Bak LUTUTÓW - 1 DA - Drużyna Amolu NIE
88 Roman Boryczka Uszyce - 1 Wieluń Biega NIE
89 EWA KOTALA WIELUN K40 1 wielun biega NIE
90 Marek Świtała Brzeźnio M40 1 Złoczew TEAM NIE
91 Wojciech Pietrzak Kąty Walichnowskie - 1 GKS CZASTARY TAK
92 Krzysztof Hajduga Gaszyn M40 1 Wieluń Biega NIE
93 Magdalena Makles-Kluba Bodzanowice - - ZRYW Parzymiechy NIE
94 Łukasz Dąbik Osiek - 1 nie NIE
95 Marcin Gonera Wieruszów - 1 - NIE
96 Wojciech Grajerz Wieruszów - 1 BBKTS NIE
97 Przemysław Chałupka CZASTARY - 1 IAS TAK
98 Paulina Rybczyńska KOBYLA GÓRA - - Ryba Team NIE
99 Tadeusz Rośkowski Antoniówka M40 1 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów NIE
100 Łukasz Tyka wieluń - - Sky Spotrs NIE
101 Dariusz Banaś wieluń M40 1 - NIE
102 Grzegorz Dziągwa Ząbkowice Śląskie - 1 Fc Sowa NIE
103 Maciej Kucia wieluń M40 - BROwerowy TEAM NIE
104 Szymon Modrzejewski Wydrzyn - 1 - NIE
105 Aleksandra Wolniak Biała - - - NIE
106 Tomasz Bartoszczyk Wieruszów M40 1 KS LENIWIEC NIE
107 Mateusz Kwapisz Kępno - - - NIE
108 Andrzej Witczak wieluń M40 1 - NIE
109 Robert Waligóra Ryś - 1 - NIE
110 Daria Wierzbińska Łyskornia - 1 - NIE
111 Grzegorz Sytniewski Wołczyn M40 1 - NIE
112 Natalia Krawczyk Wieruszów - 1 - NIE
113 Zuzanna Zysiek Łubnice - 1 - NIE
114 Kamila Boryczka Uszyce - 1 Wieluń biega NIE
115 Paulina Dugacz raduczyce - - - NIE
116 Anna Osiewacz Zbrojewsko - 1 ZRYW Parzymiechy, ZS-P w Lipiu NIE
117 Miłosz Cichosz Opatów - - Szybkie Żółwie Opatów NIE
118 Katarzyna Jagieniak Łęka Opatowska - 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
119 Karol Jagieniak Łęka Opatowska - 1 - NIE
120 Magdalena Włodarczyk Okalew K40 1 Wieluń Biega NIE
121 Dariusz Zysiek Łubnice M40 1 - NIE
122 Julia Zysiek Łubnice - 1 - NIE
123 Michał Sasal wieluń - 1 - NIE
124 Krystian Sterna Brzeźnio - 1 - NIE
125 Dariusz Charaputa Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE
126 Paulina Szczepańska wieluń - 1 - NIE
127 Patrycja Bednik WIELUN - 1 Wieluń Biega NIE
128 Katarzyna Wiśniewska wieluń - 1 Wieluń Biega NIE
129 Jolanta Stawirej Gola K40 1 1978 NIE
130 Beata Jerczyńska Piaski - 1 - NIE
131 Kamil Grądziel Wieruszów - 1 - NIE
132 Sylwester Parzonka MROCZEN M40 1 KS GEPART KEPNO NIE
133 Dorota Moś Piaski K40 1 - NIE
134 Dariusz Moś Piaski M40 1 - NIE
135 Anna Okoliczna Brąszewice - 1 Złoczew Team NIE
136 Mariusz Puchała wieluń M40 1 Wieluń biega NIE
137 Agata Ćwiek krążkowy - 1 - NIE
138 Szymon Ćwiek krążkowy - 1 - NIE
139 Krzysztof Małolepszy Kępno - 1 - NIE
140 Jacek Kałwak Rudniki M40 1 - NIE
141 Weronika Ochota Opole - - - NIE
142 Aneta Siwik CZASTARY K40 1 - TAK
143 Sonia Sicińsk Kurów - 1 - NIE
144 Wiktoria Grzegorek Opatów - 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
145 Anna Roszczyk wieluń K40 1 - NIE
146 Paulina Kowalska wieluń - 1 - NIE
147 Dariusz Gąsiorowski BEŁCHATÓW - 1 Rajsport Active NIE
148 Magda Wiśniewska Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE
149 Damian Abramowicz Kalisz M40 1 REKSIO TEAM NIE
150 Justyna Dawid Kępno - - RUNNERS TEAM KĘPNO NIE
151 WOJCIECH Kłak Piaski M40 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
152 Arkadiusz Mazan Kalisz M40 1 - NIE
153 Krzysztof Adamski Kluczbork M40 - OPOLSKA PRZYGODA NIE
154 Jakub Bielecki Warszawa - - Neon Team NIE
155 Agnieszka Bielecka Warszawa - - Neon team NIE
156 ŁUKASZ Gabrysiak wieluń - - Wieluń Biega NIE
157 Grażyna Hadryś Opatów - 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
158 Sylwia Stempin Ostrówiec - 1 - NIE
159 Kamil Wilk Odcinek - 1 Neapco Praszka NIE
160 Tomasz Grajoszek Pątnów - 1 - NIE
161 KAMILA GÓRECKA Bralin - 1 Leniwce NIE
162 Łukasz Wodnicki twardogora - 1 - NIE
163 Magdalena Budzyńska wieluń - 1 - NIE
164 Wiesława Kubica Kępno K40 1 Szybkie Żółwie Opatów NIE
165 Marek Włoch Praszka M40 1 - TAK
166 Katarzyna Ostojska Zelów - - Biegin team zelow NIE
167 Roman Kabata Jaworzno Bankowe M40 1 Falstart Rudniki NIE
168 Jadwiga Nowak Warszawa K40 1 - NIE
169 Roch WIECZOREK Pątnów M40 1 - NIE
170 Waldemar Sitek Opatów - - Szybkie żółwie Opatów NIE
171 MARIUSZ KARBOWSKI Złoczew M40 1 ZŁOCZEW TEAM NIE
172 Jan Poniecki Syców M40 - KB Lupus NIE
173 MATEUSZ GIERAK Kępno - 1 KS LENIWIEC NIE
174 Mariusz Gabrysiak wieluń M40 - Wieluń Biega NIE
175 Ireneusz Kos Parcice M40 1 - TAK
176 Mariusz Nawrocki LUTUTÓW - 1 - NIE
177 Justyna Jóźwiakowska Łęka Opatowska K40 1 - NIE
178 Grzegorz karbowiak CZASTARY M40 1 czastary TAK
179 Grzegorz karbowiak CZASTARY M40 - czastary TAK
180 Edward Olbiński Syców M40 1 - NIE
181 Marcin Kruk Ruda M40 1 - NIE
182 Łukasz Wojnarowski Parcice - 1 - TAK
183 Damian Sowa Cieciulow - - Falstart Rudniki NIE
184 Janusz Wojewoda Kolonia osiek M40 - - NIE
185 JanMarian Wróblewski Bielsko-Biała - - ALTRA IGOSPORT SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA NIE
186 Karolina Łuszczek Klonowa - 1 TPCz NIE
187 Bartłomiej Lis Bolesławiec - 1 - NIE
188 Florian Sas Starokrzepice M40 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE
189 Andrzej Bodenszac Wieruszów - - - NIE
190 Katarzyna Bacińska Kępno - - - NIE
191 Adriana Bacińska Kępno - - - NIE
192 Michał Honcel Józefów M40 1 GKS Czastary TAK
193 Jakub Kucia wieluń - 1 Mlks Wieluń NIE
194 Kamil Piędzioch trzcinica - - - NIE
195 Agnieszka Gania Kępno K40 - - NIE
196 violetta czworowska Kępno K40 1 - NIE
197 Oleksandr Sumin Ostrow Wlkp - 1 - NIE
198 Mateusz Plota Ostrów Wielkopolski - 1 KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski NIE
199 Monika WŁODARCZYK Rojów K40 1 GARAŻOWY RAJ NIE
200 PAWEŁ WŁODARCZYK Rojów M40 1 GARAŻOWY RAJ NIE
201 Magdalena Góral 11 - 1 Fc Sowa NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K40 23
M40 59
Kobiety 73
Mężczyźni 128
Wszyscy 201