Zapisz się na zawody
Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Klasyfikacja - rower elektryczny / E-Bike
1 Mateusz Adamczak Jerzykowo - 1 FTI Racing Team NIE
2 Robert Antoniewicz Mosina - 1 Bike Couple Mosina NIE
3 Marek Ardelli Wysoka - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
4 Artur Badowski Burkatów - 1 - NIE
5 Karol Banaszek Krotoszyn - 1 - NIE
6 Michał Baranowski Dziekanów Leśny - 1 AdiOstry Team NIE
7 Andrzej Barszczewski Kędzierzyn-Koźle - 1 Jeźdźcy Apokalipsy NIE
8 Daniel Bejmert Cieszów - 1 SPORTFUEL.PL NIE
9 Piotr Berdzik Wrocław - 1 IMmotion Specialized Skoda Gall-ICM Team NIE
10 Piotr Bienenda Olsztyn - 1 Centrum Rowerowe Olsztyn Team NIE
11 Adam Biewald Eschwege - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
12 Grzegorz Broda Katowice - 1 SCS OSOZ Racing Team NIE
13 Daniel Bryk Szczytno - 1 - NIE
14 Maciej Brzeziński Nadma - 1 Bona-Agra NIE
15 Rafał Byczkowski Jugów - 1 Mitsubishi Materials MTB Team NIE
16 Sebastian Chowaniec Nowy Dwór Mazowiecki - 1 Absolutebike.pl Team NIE
17 Piotr Cibart Szczecin - 1 BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE NIE
18 Daniel Czepiel Wrocław - 1 The BESTie NIE
19 Mikołaj Darmosz Siemianowice Śląskie - 1 Bikehead NIE
20 Katarzyna Dąbrowicz Komorniki - 1 KOMORNIKI MTB TEAM NIE
21 Łukasz Derheld Gdynis - 1 ASE Trek Gdynia NIE
22 ROBERT DUŁAWA głuszyca - 1 elastotech NIE
23 Dawid Duława głuszyca - 1 Elastotech Bohema MTB TEAM NIE
24 Marek Dynaka Kąty Wrocławskie - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
25 Przemyslaw EBERTOWSKI Rybno - 1 ASE TREK GDYNIA NIE
26 Nodirżon Farmonow Komorniki - 1 Komorniki MTB Team NIE
27 Krzysztof Gaborski Wałbrzych - 1 POPOLUPO NIE
28 MARIUSZ GIERKO Wrocław - 1 - NIE
29 Wojciech Głąb Warszawa - 1 CHLORKI.PL NIE
30 Sebastian GOLCZAK Puszczykowo - 1 Komorniki MTB Team NIE
31 Tomasz Gołębiewski głuszyca - 1 - NIE
32 Eryk Gomoński Oborniki - 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
33 Janusz Gontarek Bielawa - 1 - NIE
34 Filip Gorazdowski Kłanino - 1 Klif Team NIE
35 Maciej Grobelny Krotoszyn - 1 - NIE
36 Leon Grodzicki Wałbrzych - 1 Quest TEAM NIE
37 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
38 Agata Hamera Bielawa - 1 SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH NIE
39 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - 1 POPOLUPO NIE
40 Rafał Jankowski Smolec - 1 VW CENTRUM WROCŁAW NIE
41 Tomasz Jaworski Świnoujście - 1 BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE NIE
42 Michał Jóźwiakowski Wałbrzych - 1 TMMP Bike Team NIE
43 Marcin JURKÓW Leszno - 1 STREFASPORTU.PL MW INVEST NIE
44 Grzegorz Kasiński wroclaw - 1 Kudowianka Cyklon Proal Team NIE
45 Daniel Kęska Wrocław - 1 Spin4Win NIE
46 Radosław Klekociński Wrocław - 1 - NIE
47 Łukasz Klimaszewski Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
48 Przemysław Knap Czeladź - 1 Klub Wysokogórski Kraków NIE
49 Grzegorz Kobyliński LEGIONOWO - 1 Bike Fun Legionowo NIE
50 Tomasz Kochanowski Radom - 1 Grupa KK NIE
51 Paweł Kossowski Bielawa - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
52 Krzysztof Kowalczyk Boguszów-Gorce - 1 - NIE
53 Julia Kozal Poznań - 1 FTI Racing Team NIE
54 Radosław Kozal Krotoszyn - 1 FTI Racing Team NIE
55 Marcin Krzyzowski Nysa - 1 Monkeys Grip Nysa NIE
56 Gracjan Kucharski Wałbrzych - 1 SOWIE TEAM NIE
57 Arkadiusz Kuna Wrocław - 1 Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław NIE
58 Piotr Kupka Poznań - 1 Direct Floor NIE
59 Jakub Kuśmierczak Mogilno - 1 Mogilno Team NIE
60 Kacper Kwaśnik Wrocław - 1 Spin4Win NIE
61 Kasia Laskowska Łomianki - 1 Finisher.pl NIE
62 Szymon Listowski Wrocław - 1 IMMOTION Specialized Team NIE
63 Daniel Lorenz Kiekrz - 1 Kibolski KS NIE
64 Tomasz Mach Wałbrzych - 1 Sportfuel.pl NIE
65 MARIUSZ MACHURA głuszyca - 1 Cranberry team Głuszyca NIE
66 Jan Madej głuszyca - 1 Cranberry Team Głuszyca NIE
67 Paweł Majta Kędzierzyn-Koźle - 1 Jeźdźcy Apokalipsy NIE
68 Mateusz Marcinek Krotoszyn - 1 Dziki NIE
69 Kamil Marczak Warszawa - 1 BIKE-TAXI.PL NIE
70 jarosław matłoka Komorniki - 1 komorniki mtb team NIE
71 Michał Matyka Wrocław - 1 Mtb Team Wrocław NIE
72 BARTEK MĘZIŃSKI Olsztyn - 1 FINISHER.PL WARMIA MTB NIE
73 Adam Michalski Poznań - 1 TORPOL Racing Team NIE
74 Rafał Mikołajczyk Zgorzelec - 1 THC Promil NIE
75 Bartłomiej Młodawski Kłonice - 1 - NIE
76 Marcin Mokiejewski Wrocław - 1 IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-IC TEAMM NIE
77 Sylwester Molski głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike-Finger Wałbrzych NIE
78 ANDRZEJ PAJOR Wrocław - 1 - NIE
79 Zbigniew Marcin Pala Bielawa - 1 PALA NIE
80 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
81 Agnieszka Patoka Gdynia - 1 ASE TREK GDYNIA NIE
82 Mirosław Paździora szczytnica - 1 ROMET FACTORY TEAM NIE
83 Dominik Pąpka Nowy Tomyśl - 1 LsPlusRecyclingTeam NIE
84 Paweł Perz Wiry - 1 Komorniki MTB Team NIE
85 Remigiusz Pędrak Szreniawa - 1 Komorniki MTB Team NIE
86 Jan Piasecki Bielawa - 1 Dream-bike Bielawa NIE
87 Bartosz Piątkowski Dębogóra - 1 BIKEME BAPCO.EU NIE
88 Wojciech Plywacz LILLE - 1 - NIE
89 Maciej Polak Wrocław - 1 - NIE
90 SEBASTIAN POPARDA Jelcz-Laskowice - 1 Jelcz Triathlon Project NIE
91 Wiktor Porakowski Wola Mysłowska - 1 SKPB Warszawa NIE
92 DARIUSZ POROŚ Wrocław - 1 MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW NIE
93 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - 1 KONDYCJA.NET TEAM NIE
94 Robert Robert Kubat Radom - 1 Bikeshop Radom NIE
95 Adam Rogala Jelenia Góra - 1 K.S. Optyk Okular Jelenia Góra NIE
96 Mariusz Różański Radom - 1 Bikeshop Radom NIE
97 Paweł Rybak Poznań - 1 FTI NIE
98 Jacek Rydecki Zgorzelec - 1 Gomola Trans Airco NIE
99 Adam Safiański Popowo Kościelne - 1 - NIE
100 Marcin Sarkowicz Siemianowice Śląskie - 1 Scs Osoz Racing Team NIE
101 ŁUKASZ SĘDKOWSKI TRZEBNICA - 1 - NIE
102 Marcin Siwek Przygórze - 1 siwekfotografia.pl NIE
103 Daniel Sowa głuszyca - 1 - NIE
104 Marcin Staniszewski Dzierżoniów - 1 MTB Punks United NIE
105 Gracjan Stankiewicz Oborniki - 1 DT4YOU MTB TEAM NIE
106 Piotr Starczukowski Wałbrzych - 1 E-MTB TEAM TAK
107 Damian Staroń Zacharzyce - 1 Ski&Bike House Team NIE
108 jan stróżek kopaniec - 1 - NIE
109 Jacek Sury Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE
110 Wojciech SYRWID Olsztyn - 1 - NIE
111 Janek Szczepański Wrocław - 1 KSPO Dentinea 1A NIE
112 Rafał Szczepuch Świdnica - 1 QUEST TEAM NIE
113 Lesław Szczurek Kędzierzyn-Koźle - 1 - NIE
114 Paweł Szkudlarek Kalisz - 1 - NIE
115 Filip Sznajder Szreniawa - 1 Komorniki MTB Team NIE
116 Edward Szraucner Wesel - 1 BikeAcademy Werra-Meissner NIE
117 Piotr Szuba Wrocław - 1 iKSORIS MTB TEAM NIE
118 Jan Szubert Gdansk - 1 Tczewski Klub Rowerowy NIE
119 Tomasz Szymański Warszawa - 1 - NIE
120 Mariusz Tąporowski Olsztyn - 1 - NIE
121 Paweł Terlecki Kaźmierz - 1 Komorniki MTB Team NIE
122 Tomasz Tyl Kłodzko - 1 KUDOWIANKA CYKLONPROAL TEAM NIE
123 Tomasz Wadowski Pruszcz Gdański - 1 Tczewski Klub Rowerowy NIE
124 Piotr Walczak głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych NIE
125 Paweł Walkowiak Wrocław - 1 - NIE
126 Paweł Wilk Warszawa - 1 - NIE
127 Tomasz Wolbiński KRZYKÓW - 1 - NIE
128 Waldemar Wołoch Wrocław - 1 - NIE
129 Bartosz Woronicz Wrocław - 1 - NIE
130 Szymon Zacharski Radom - 1 Tytan Radom NIE
131 Marek Zając Warszawa - 1 - NIE
132 Grzegorz Zanto Legnica - 1 Oldtimer Chojnów NIE

Lp. Imię / Name Nazwisko / Surname Miejscowość / City Kategoria Opłata / Payment Drużyna / Team Klasyfikacja - rower elektryczny / E-Bike
1 Karel Bernard Hronov - - INS Atelier Nachod NIE
2 Lucjan Bosek Boguchwała - - FME MTB TEAM NIE
3 Patryk Chomiuk rybnik - - TOMAZI BIKE TEAM NIE
4 Krzysztof Czarnecki Kamienna Góra - - POPOLUPO NIE
5 Artur Drzymkowski Warszawa - - fatbike.com.pl NIE
6 Tomasz Durski Mrowino - - - NIE
7 Zbigniew Dusza Jawor - - - NIE
8 Ireneusz Dusza Jawor - - - NIE
9 Darek Dyrek Mościska - - COZMOBIKE TEAM NIE
10 Pawel Fesyk głuszyca - - - NIE
11 Witold Fiebich Leszno - - Galibier Bikefun Team NIE
12 Marek Galowy Katowice - - KIWI KLUB MTB NIE
13 Grzegorz Gancarz Kraków - - WM TRISELF NIE
14 Jacek Gotowczyc STRZELCE KRAJEŃSKIE - - Szczepan Bike Giant Gorzów Wlkp. NIE
15 Marcin Gruszczyński Lipienica - - POPOLUPO NIE
16 Krzysztof Hetnar Wrocław - - OŚ RACING Team NIE
17 Jakub Iwaniec Pieszyce - - SOWIE TEAM NIE
18 Mariusz Jarymowicz Czadrów - - POPOLUPO NIE
19 Tomasz Juchniewicz Toruń - - - NIE
20 Michał Kocemba Dobrzykowice - - narowerztata NIE
21 Stanisław Kogut Świdnica - - Biegowa Świdnica NIE
22 jacek malik Ostrow Wlkp - - my NIE
23 Artur Marzec Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE
24 Mateusz Milanowski Poznań - - RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team NIE
25 Krzysztof Nowakowski Nowa Sól - - - NIE
26 Bartłomiej Oleszczuk Poznań - - RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team NIE
27 HONORATA PABICH Wrocław - - The BESTie NIE
28 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - - AR Tom NIE
29 Grzegorz Półtorak Kraków - - 72D NIE
30 Piotr Rembak Skarżysko Kamienna - - Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna NIE
31 Damian Reszytylo Wrocław - - - NIE
32 Piotr Romaszewski Warszawa - - - NIE
33 Grzegorz Rusinowski Kozienice - - KS Energia Kozienice NIE
34 Alina Serafin Opole - - THP Team NIE
35 Piotr Sitarz Wrocław - - BR#KNURR#TEAM NIE
36 Tadeusz Spilok ustron - - STS FOKUS USTRON NIE
37 Tomasz Szarata głuszyca - - BRAK NIE
38 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - - SOWIETEAM NIE
39 Tomasz Turzański Wrocław - - Ciclismo Wrocław NIE
40 Adrian Typkiewicz Kraków - - KSPO Dentinea 1A NIE
41 Michał Urbankowski Kraków - - Harda Horda NIE
42 Łukasz Warzala Wrocław - - Ski&Bike House Team NIE
43 Rafał Waszewski Mogilno - - - NIE
44 Elżbieta Wieczorek Wałbrzych - - POPOLUPO NIE
45 Arnold Wójcik Kraków - - Harda Horda NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 8
Mężczyźni 169
Wszyscy 177